Tasuta elektrooniline raamatukogu

Suur toalilleraamat. Teejuht taimede valikul ja kasvatamisel - Jaan Mettik

Nautige Suur toalilleraamat. Teejuht taimede valikul ja kasvatamisel Jaan Mettik epubi raamatute tasuta lugemine

HIND: TASUTA
VORMISTADA: PDF EPUB MOBI DOC
KUUPÄEV: 2015
SUURUS: 11,14
ISBN: 9789985335116
KEEL: EESTI
AUTOR: Jaan Mettik

Kirjeldus:

Toataimed pole meie kodudesse taevast kukkunud. Neil kõigil on kusagil kodumaa ja looduslikud kasvukohad, kust pärinevad ka nende kasvunõuded ja elukombed, millega tuleks kindlasti arvestada, et nad end meie kodudes hästi tunneks. Lisaks on olulised meie elementaarsed teadmised taimede kasvatamise kunstist. Sellest raamatust peaks huviline lugeja leidma veidi kõike. Siin on peatükk toataimekasvatuse ajaloost, ülevaade potilillede pidamise põhitõdedest ning valik kodu või kontori aknalauale sobivaid taimi – loomulikult koos praktiliste näpunäidete ning fotodega. Mõnel juhul isegi sellistega, mis näitavad neid kasvamas oma kodumaal, näiteks Amazonase selvas, Lõuna-Aafrika kõrbes või Atlandi ookeani saarte kaljudel – kõik selleks, et toataimesõber oskaks kaugelt kodumaalt põhjamaa aknalaudu ehtima toodud lillede elu võimalikult mõnusaks teha. Jaan Mettik on viimased 16 aastat töötanud Tallinna Botaanikaaia troopiliste ja subtroopiliste taimede osakonnas. Õppinud on ta Tallinna Sidekoolis haljastuse erialal, lõpetanud Räpina Kõrgema Aianduskooli hortonoomi diplomiga ning tudeerinud Eest Maaülikoolis aiandust. Kooliharidusest ja praktilisest töökogemusest on olnud kasu ka kirjatöödes. Juba 11 aastat on ta olnud Eesti vanima aia- ja koduajakirja Maakodu aiandustoimetaja.

...usest. Suur-suur aitäh, et tähistasite koos meiega maarahva püha ja osalesite tuleketi koordineerimisel ... Kodu ja aianduse raamatud | Lõunakeskus | Shopping in ... ... . Tänu Teie panusele saime näidata kogu Eestile, et küla elab veel!
25. mail ootame kõiki vabatahtlikke ja suundade koordinaatoreid Paide Vallimäele tänuüritusele, kus kell 15.00 esineb Curly Strings. Kui soovid teha toataimede valikul teadlikke otsuseid eesmärgiga parandada õhukvaliteeti oma kodus või kontoris, siis oleme Sulle kokku pannud TOP 10 õhupuhastajat taime 1980ndatel tehtud NASA uuringute põhjal, sest huvi nende taimede vastu on jätkuvalt suur. Ja mis eriti hea uudis - kõiki neid toataimi saad osta ka meie aianduskeskusest. Raamatu eesmärgiks on ... Suur toalilleraamat. Teejuht taimede valikul ja kasvatamisel ... . Ja mis eriti hea uudis - kõiki neid toataimi saad osta ka meie aianduskeskusest. Raamatu eesmärgiks on olla esimene abimees õige roosi valikul ja täiuslik juhis leidmaks iga huvilise aeda parimaid roose. ... Suur toalilleraamat. Autor: Jaan Mettik ... Käesolevas väljaandes antakse haiguste ja kahjurite tõrjeks soovitusi 19 lillekultuuri kasvatamisel katmikalal ... Täiskasvanu on last ümbritseva keskkonna osa. Laps ja tema vanemad on pere liikmed ja pere on partner kõigis lastesõime tegevustes. Hea koostöö lapsevanemaga on aluseks lapse kohanemisele lasteaias ning turvatunde tekkimisele lasteaias viibides. Lastesõime kasvatuse eesmärk on laste kasvatamisel kodu toetamine, lapse arengule kaasa aitamine 1 SOOVITAME Palju hid raamatuid! 10.2015 SUUR TOALILLERAAMAT Jaan Mettik Praktilised nuanded Ligi 170 taime phjalikud tutvustused Hulk Eestis seni vhetuntud korda. Eriti suur on probleem Tallinnas ja Tartus. Kliimamuutuste võitluse tähe all ei tohi ohvriks tuua inimeste tervist. Seetõttu vajab Eesti kliima- ja energiapoliitika põhjalikke muudatusi, mis arvestaks ka välisõhu kaitse vajadust. Selleks on puhtad ja kliimamuutuste kontekstis rohelised küttelahendused juba olemas. Biomass ......