Tasuta elektrooniline raamatukogu

Aforismide kuldvara - Heiki Raudla ja Ringa Raudla

Heiki Raudla ja Ringa Raudla raamatud Aforismide kuldvara Epub on teile kättesaadav, kui registreerute meie veebisaidil

HIND: TASUTA
VORMISTADA: PDF EPUB MOBI DOC
KUUPÄEV: 2006
SUURUS: 6,68
ISBN: 9789985578070
KEEL: EESTI
AUTOR: Heiki Raudla ja Ringa Raudla

Kirjeldus:

Aforismide kolmas, viimane ja ühtlasi selle sarja "kuldne" aforismikogumik on nii seest kui väljast kõige kuldsem raamat. Kuna sarja esimene, "raudvara", on juba poelettidelt kadunud, on õige aeg endale või sõbrale kingituseks osta uus nooruslikult kujundatud raamat tarkade mõtteteradega.

...eelatud, sest uus kasutajaliides pole veel valmis ... Tarkus - Tsitaat.com ... . Häda on selles, et kui sa oled pealik, pead mõtlema, pead olema tark. Aeg aga kihutab takka, ja sa pead huupi tegema mingi otsuse. See kõik paneb inimese järele mõtlema, sest mõte on väärtuslik asi, sellel on mõju... Aforismide kuldvara Ilo 2006 Loe lähemalt... Aforismide kuldvara ... Aforismide raudvara Ilo 2005 Loe lähemalt... Ajatud lood Sator 2011 Loe lähemalt... Heade mõtete raamat Varrak 2017 ... Nendeks ... Aforismide kuldvara - Apollo ENG ... ... Heade mõtete raamat Varrak 2017 ... Nendeks on olnud „Mina olen mina" (1997), „Aforismide kuldvara" (1999), aastail 2005-2006 koostasin koos tütar Ringa Raudlaga kolmeköitelise kogumiku „Aforismide raudvara ... Peale vanasõnade ja aforismide on raamatu koostaja välja valinud ka veidi pikemaid mõtteavaldusi ja dialooge, mis kõlavad peaaegu nagu anekdoodid või mõistujutud. Kogumikus on mõtteterad ... Heiki Raudla (sündinud 20. mail 1949 Võhmas) on eesti pedagoog ja endine poliitik. Hariduskäik Õppis aastail 1956-1957 Suure-Jaani Keskkoolis , aastail 1957-1960 Kehtna 8-klassilises koolis ja aastail 1960-1967 Põltsamaa Keskkoolis . Aforismide hõbevara Ilo 2007 Loe lähemalt... Aforismide hõbevara Ilo 2006 Loe lähemalt... Aforismide kuldvara Ilo 2006 Loe lähemalt... Ajatud lood Sator 2011 Loe lähemalt... Alexander Christiani ja Frank M. Scheelen Arenda võimeid ... KRAHVINNA RUDOLSTADT 1-2 [GEORGE SAND] Rahva Raamatust. Kohaletoimetamine alates 24h ja tasuta. Kuulutused kategoorias: Kõik kategooriad. Leia parimad kuulutused. Parema teenuse pakkumiseks kasutab lehekülg küpsiseid. Osta.ee-d kasutades nõustud küpsistega. Populaarsust on Heiki Raudlale toonud aforismikogumikud, mis troonivad raamatumüügiedetabelites: „Aforismide raudvara", Aforismide hõbevara", Aforismide kuldvara" jt. Ootame kõiki huvilisi Heiki Raudlaga kohtuma, et läbi raamatute rääkida riigist ja rahvast, Viljandist ja Eestist ... «Suhtlemisoskused» annab lugejale suurepärase ja põhjaliku ülevaate põhilistest suhtlemisoskustest ja -tehnikatest. - Kuidas kulata teisi ning väljendada on tundeid ja mõtteid? - Kuidas mõista ja kasutada kehakeelt ning paljastada varjatud kavatsusi? - Kuidas käituda konfliktiolukorras?
- Kuidas sõlmida uusi suhteid?
- Kuidas suhelda intiimpartneri, laste ja kogu perega ... Kodus on hetkel paber vahel kuuel raamatul (suur ajaloo mälumäng, Fred Kudu "Mitmevõistlus" (!? - nagu hakkaksin kergejõustikuga tegelema :D), aforismide kuldvara, "Kasvatades lapsi kasvatame iseennast", maailma ajaloo tähtsündmused ja Eesti, "Armastuse valgus" (olen Tarmole ka sealt vahel mõne luuletuse lugenud - pilk, mis sealt vastu ... Kodus on hetkel paber vahel kuuel raamatul (suur ajaloo mälumäng, Fred Kudu "Mitmevõistlus" (!? - nagu hakkaksin kergejõustikuga tegelema :D), aforismide kuldvara, "Kasvatades lapsi kasvatame iseennast", maailma ajaloo tähtsündmused ja Eesti, "Armastuse valgus" (olen Tarmole ka sealt vahel mõne luuletuse lugenud - pilk, mis sealt vastu ... UI raamatukogu kataloogitud trükiste ja käsikirjade nimekiri (seisuga: oktoober 2016) Tähed A-K 1. . 1. Chronicles. London; New York: Funk & Wagnalls; 1907The Pulpit commentary. põhimõtteliselt on see paber kantud umbes samast vaimust ja kokku pandud samade võtetega, millega Eesti Kirikute Nõukogu, EELK ja usuõpetuse ehk religiooniõpetuse kohustuslikuks ajajad tavatsevad vehkida, kui ristiusule erandeid välja kauplevad. õiguslik kirjaoskamatus torkab silma ega lase vaiki olla. kasutavad seaduseraamatut nagu ... Mob...