Tasuta elektrooniline raamatukogu

Mandalamaagia. Kujutlusvõimet virgutav värvimisvihik - Inna Inanna

Parim Mandalamaagia. Kujutlusvõimet virgutav värvimisvihik PDF faili leiate siit

HIND: TASUTA
VORMISTADA: PDF EPUB MOBI DOC
KUUPÄEV: 2015
SUURUS: 11,85
ISBN: 9789949385836
KEEL: EESTI
AUTOR: Inna Inanna

Kirjeldus:

Mandala on meile olemuslikult omane. Sellega tegelemine toob meid kohale iseendasse. Mandalate värvimine on hea võimalus lasta end lõdvaks ja lubada oma piiridel lahustuda. Taasleida endas oma loomulik olek ja lapselik loomisrõõm. Nautida hetke selle täiuslikkuses – heaolu ja rahu iseenda ja maailmaga. Mandalamaagia värvimisvihik sobib kõikidele sõltumata vanusest. Ja värvimisviisidel pole piire. Ainus kehtiv reegel on reeglite puudumine. Me kõik oleme oma väljendusviisis ainukordsed. Laskem loogilistel järeldustel minna ning avardugem üle nende piiride. Pangem tähele, kuidas see tegevus meie seisundit nihutab. Märgakem, kuidas muutub enesetunne. Ning sellest lähtuvalt ka kogemus. Kaota end mandalamaagiasse!

...srõõm. Nautida hetke selle täiuslikkuses - heaolu ja rahu iseenda ja maailmaga ... Mandalamaagia. Kujutlusvõimet virgutav värvimisvihik ... ... . Mandalamaagia värvimisvihik sobib kõikidele sõltumata vanusest.
Iseendaga rahu sõlmimine

Kes meist poleks tuttav nende erinevate seisunditega, mida endas kogeme. Kord on elu kui õis ja rind rõkkab rõõmust, kord aga kipub iseendas kahtlemine vaipa jalge alt ära tõmbama. | Eesti Rahvusraamatukogu. Minu kaust (0) | Logi sisseLihtotsing; Täpsem otsing ... MandalaWellness - Teave | Facebook ... . Minu kaust (0) | Logi sisseLihtotsing; Täpsem otsing ...