Tasuta elektrooniline raamatukogu

Asjad nii kallid ja haprad - Megan Hart

Selle leiate siit Asjad nii kallid ja haprad pdf raamat

HIND: TASUTA
VORMISTADA: PDF EPUB MOBI DOC
KUUPÄEV: 2015
SUURUS: 7,81
ISBN: 9789949258000
KEEL: EESTI
AUTOR: Megan Hart

Kirjeldus:

Mees ei kavatse tal minna lasta.Ja naine ei saa jääda.Gilly Solomanist on saanud emadusemasin, kes hoolitseb kõigi ja kõige, välja arvatud iseenda eest. Aga see masin on katki läinud. Lõpututest päevadest koos karjuvate lastega ning igikestvate kodutööde tegemisest läbi põlenud ja surmväsinud sellest, et ta omaenda huvid alati kõige viimaseks jätab, ei hakka Gilly kohe tagajärgedele mõtlema, kui ta koos autoga kaaperdatakse. Nuga kõril, on tema esmaseks mõtteks, et lõpuks ometi saab ta pisut puhkust. Keegi saab vahelduseks teda päästa.Aga pääsemine ei ole just käeulatuses. Koos võõra mehega kõrvalisse, lume tõttu muust maailmast ära lõigatud jahimajakesse suletuna saavad tundidest päevad, päevadest nädalad. Kui aeg nende vahele hapra sideme sepitseb, avastab Gilly, et tema vangistaja ei olegi vaimuhaige, nagu ta algul uskus, vaid inimene, kelle raisatud elu on vorminud saladused ja tragöödia. Kuigi nendevaheline side muutub aina usalduslikumaks, teab Gilly, et ta ei tohi kunagi unustada seda, et tegemist on siiski mehega, kes vangub piiri peal. Sellisega, kes võib ta lihtsalt endaga kaasa viia.

... kellel on kogemused, siis tekib vahetu kontakt ja usaldus,» rääkis ... Heli lugemisvara (lugemisblogi) ... ... Asjad nii kallid ja haprad Hart,M psühholoogiline romaan X X Augustitüdrukud Siddons,A,R ajaviite kirjandus X X Diktaatorite lapsed:nende elu ja saatus perekonnad,ajalugu X X Diplomaadi naine Jenoff,P spiooniromaan X Eesti moslemite lood islam,islamiusulised X Tere tulemast e-külalistundi! See video on osa 45-minutilisest koolitunnist 1.-3. klasside õpilastele. E-külalistunni annab Meelis Kadarpik Swedba ... Asjad nii kallid ja haprad - Ersen.ee | raamatupood, osta ... ... .-3. klasside õpilastele. E-külalistunni annab Meelis Kadarpik Swedbank Eestist. Tunni teises pooles saavad ... Pealkiri. Autor. Armastuse rikkus: Cartland, Barbara: Asjad nii kallid ja haprad: Hart, Megan: Digipöörane kool: Tomusk, Ilmar: Eesti imetajad: Hea tüdruk: Kubica ... Muidugi mitte nii, et mõtlematult igal pool käima peab vaid kui miski kõnetab ja tahan minna, siis lähen ka, mitte ei hakka mõtlema mida kõike ma säästa saaksin. Fakt on see, et enamik pileteid on kallid ja aasta peale oleks kokkuhoid märkimisväärne aga elamus jääb alatiseks mälestustesse. 2.Toit…just tervislik toit. Topsitäis arbuusi maksab kolm eurot ning vahepalaks pirukas juba kopsakad viis eurot. Lapsele, kes tuleb tantsupeole ilma vanemateta ja oma taskurahaga, on see päris suur väljaminek. "Miks peavad seal asjad nii kallid olema?" kurtis Maalehele ka üks noor Mulgimaa tantsija. Loe selle kohta ... Minu jaoks nii mõistmatu: miks küll kohvioad on palju kallimad on kui jahvatatud kohv? Mõtlesin just kohviveski omale osta, et tõeliselt head kohvi vahel nautida, kuid kohviubade kilohinda vaadates ehmatasin ja üllatusin. Minu loogika arvas, et oad on sama kallid või isegi odavamad kui jahvatatud ko Saabastega on nii, et kui lumekahjustust ei saa, siis ka ikka 2-4 aastat. Aga minu kollektsioonis on ka pea 10 aastat tagasi ostetud saapad (ma lihtsalt olen neid väga vähe kandnud). Muud riided ostan enamasti nii kvaliteetsed (kallid), kui kannatab ja need kestavad ka ikka 5+ aastat. Vaatasin praegu, et nahkseelik on 5 aastat tagasi ostetud. Eestlased on alati olnud osavad. Igaüks isemoodi. Azzza veebipoe hinge ja asutaja Kaja sõnul taasavastasid mitmed tema tuttavad lastega kodus olles armastuse käsitöö vastu. «Need olid nii lahedad asjad! Tahtsin neid ettevõtlikke inimesi toetada ja nende armastusega tehtud asju rohkem oma ellu. Nii ma siis korraga lugesin ja avastasin uusi asju oma uue raamatu juures.

Kuigi alustasin sellest, et ma siiani ei tea, kuidas romaani kirjutada, siis vahva avastus oli, et kui raamatust lugesin, et enne kirjutamist tuleb teha ühte või teist ning oma tegelaste kohta teada seda või toda, siis tuli välja, et mul on kõik need ... Lapsed üle ukse vanavanemate juurde ja suvi ongi kõikide jaoks korraldatud? Päris nii ei peaks see aga ka olema. Et nii lapsed kui vanavanemad koosoldud aega naudiksid ja sina eelmise põlvkonnaga riidu ei läheks, tuleb enne laste üleandmist mõned olulised asjad selgeks teha. Kuigi laste joonistused on vastupandamatult nunnud, koguneb neid aastate jooksul nii meeletu hulk, et nende jaoks oleks vaja eraldi tuba. Säilita igast lasteaiaaastast 1-2 parimat tööd ning viska ülejäänud ahju või vii välja siis, kui lapsed magavad. Usu, nad isegi ei mäleta, mida ja kui palju nad joonistanud on. Tihti kuuleme l...