Tasuta elektrooniline raamatukogu

Paranda oma silmanägemist. Avasta Batesi meetod, mis aitab nägemist parandada prillideta - Jonathan Barnes

Kõik nemad Jonathan Barnes Raamat, mida saate meilt lugeda ja alla laadida

HIND: TASUTA
VORMISTADA: PDF EPUB MOBI DOC
KUUPÄEV: 2014
SUURUS: 11,24
ISBN: 9789949255085
KEEL: EESTI
AUTOR: Jonathan Barnes

Kirjeldus:

Praktiline teejuht tehnikate juurde, mis aitavad parandada nägemist.Võib juhtuda, et kannate prille tarbetult. Veelgi halvem, võite suure tõenäosusega sattuda allakäiguspiraali, mis võib tegelikult põhjustada teie nägemise halvenemise, nii et vajate üha tugevamaid ja tugevamaid läätsi. Kuid kas te teadsite, et 75% nendest, kes proovivad Batesi meetodit, leiavad, et nende nägemine paraneb märgatavalt?„Paranda oma silmanägemist“ esitab Batesi meetodi praktiliseks kasutamiseks juba täna – see on lihtne, täpne ja kasulik. Pole tarvis ei spetsialisti juhendamist ega keerulist varustust. Kõik, mida te vajate, on see raamat, kaasa arvatud komplekt silmanägemise kontrollimise kaarte ja harjutusteseeriaid, mis aitavad teil oma silmi ohutult ja loomulikult ümber koolitada.Töötades nende harjutuste kallal ainult pool tundi päevas ja õppides rakendama mõnd lihtsat tehnikat oma igapäevaelus, on teil kahtlemata võimalus saavutada osalist või täielikku edu. Batesi meetod võib aidata kõikide tavaliste nägemisvigade puhul – lühinägevus, kaugnägevus, astigmatism ja vanaeanägevus. Tuhanded inimesed, kes seda on praktiseerinud, kaasa arvatud selle raamatu autor, ei kanna enam prille. Te võite olla üks neist ja pidage meeles, et see tehnika ei kahjusta teie silmi, see on täiesti ohutu.

...EMIST, kategooria Religioon, esoteerika, Raamatud, kuulutus 80622468 Seejärel eemalda käed ja lase oma suletud silmadel 15 sekundit valguse käes kümmelda ... Silmaharjutused - Prillidest Priiks ... . Siis kata oma silmad uuesti kätega. Jätka 15 sekundi kaupa valguse ja pimeduse vahetamist, silmad olgu kogu aeg suletud. See meetod aitab parandada vedeliku tsirkulatsiooni silma sisemuses, eriti aga läätse ümbruses. Küsimus on selles, kas sa oled valmis õppima ja saama aru asjadest ning mitte lähtuma egost vaid oma sisetundest.
Kui teed asju vastu oma tahtmist, kui teed tööd mis ei meeldi või kui sa ei taha mingit olukorda või mõnda halba emotsiooni siis see mida sa ei t ... Paranda oma silmanägemist by Kirjastus Ersen - Issuu ... .
Kui teed asju vastu oma tahtmist, kui teed tööd mis ei meeldi või kui sa ei taha mingit olukorda või mõnda halba emotsiooni siis see mida sa ei taha, selle sa saad. Praktiline teejuht tehnikate juurde, mis aitavad parandada nägemist. Võib juhtuda, et kannate prille tarbetult. Veelgi halvem, võite suure tõenäosusega sattuda allakäiguspiraali, mis võib tegelikult põhjustada teie nägemise halvenemise, nii et vajate üha Rahustage oma beebit ja edendage tema heaolu loomulikul viisil. Kas teid huvitab beebimassaaž? Detailsed joonised ja samm-sammult juhised muudavad lihtsaks tehnikate kasutamise, mis vähendavad teie beebi stressi, leevendavad koolikute, kõhukinnisuse ja hammaste tulekuga kaasnevat ebamugavust ning loovad teie ja lapse vahel tugeva sideme. ...